Hakkımızda

image

Hakkımızda

Minik Kalpler Kreşi 10/10/2011 tarihinde Şanlıurfa ili, Siverek İlçesi Bahçelievler mah.'deki adresinde kurulmuştur.
Minik Kalpler Kreşi 2014 yılına kadar ilk işletmeci firma tarafından işletilmekteydi. 2014 yılından sonra Baylan Group tarafından devralınan Minik Kalpler Kreşi, tümden yenilendi. Oyun alanlarından mutfağına, sınıflarından bahçesine kadar Avrupa standartlarında bir kreş ve anaokuluna dönüştü. Geçmişte sadece Kreş ve gündüz bakımevi olarak hizmet veren Minik Kalpler, yeni vizyonunda Anaokulu olarak da hizmet vermeye başladı. 

Minik Kalpler kreş ve anaokulu, geniş iç mekanı, modern uyku odası,etkinlik sınıfları, kalorisi zenginleştrilmiş mutfağı ve profosyonel kadrosu ile geleceğimiz olan çocuklarımıza en uygun hizmeti veren kuruluştur.

Kreşteki sınıflar çocukların psikomotor, bilişsel, duyuşsal, sosyal ve dil gelişimleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Etrafı çevrili bahçemizde çocuklarımızın güvenle ve gönüllerince koşup oynayabilecekleri oyun parkı bulunmaktadır.

Kreşimizin faaliyet odalarında çocuklarımıza kesme, origami, yırtma, boya, resim çalışmaları yaptırılarak çocuklarımızın el becerilerinin, hayal güçlerinin ve kendilerine olan güvenlerinin artması hedeflenmektedir.


Birey hayat boyu öğrendiklerinin % 70'sini okul öncesi dönemde öğrenir. Minik kalpler Kreşi olarak bunun farkındayız. Çocuğunuz kreşimizde okul öncesi dönemde öğrenmesi gereken tüm bilgileri öğrenecektir.

Çocuklara Psikomotor sosyal ve duygusal, özbakım dil ve bilişsel gelişimleri destekleyen eğitim verilmektedir. Özetle konuşma eğitimi, tuvalet eğtimi, dil gelişimi, bilişsel gelişime yönelik etkinlikler, drama, satranç, yüzme (sadece yaz aylarında), İngilizce, Müzik, Resim, Matematik, beden Eğitimi eğitimleri alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Çocuklarınız bizde tüm bu eğitimleri tamamıyla almaktadır. 


Kreşimize 0-6 yaş arası çocuklar kabul edilmektedir. Sabahçı, Öğlenci ve tüm gün devrelerinde yaş guruplarına göre çocuklar kreşimize kabul edilmektedir. Çocukların alt değişimi, uyku gibi öz bakımları da kreşimizde yapılmaktadır. 

Minik kalpler kreşi olarak 8. yılımıza girmiş bulunmaktayız. Yılların getirdiği bilgi birikimiyle siz öğrencilerimize verebildiğimizin en iyisini vermeye çalıştık. Bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. Bizlerden şimdiye kadar maddi manevi desteklerini esirgemeyen velilerimize, hayatlarındaki en tatlı zamanlarını kreşimizde geçiren öğrencilerimize ve ismini sayamadığım tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Sizler sayesinde bugünlere geldik. Bundan sonra da daha iyisi için mücadele edeceğiz

                                                                                                             Saygılarımla
                                                                                                          Meryem ÖVET
                                                                                                           Kurum Müdürü
 

2011 yılından bugüne Siverek ilçesinin gururu sektördeki en ciddi kurum ve ilçedeki ilk özel kreştir. .

E-Bülten

This module can not work without the AcyMailing Component